Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/www/vysplan.cz/subdomains/www/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497 O společnosti – Vysplan s.r.o.

PROFIL

společnost poskytující služby v oblasti výkonu technického dozoru stavebníka a koordinátora BOZP na stavbách pozemního a dopravního charakteru, na stavbách mostních a inženýrských konstrukcí. Projekční kancelář v oboru dopravních staveb ve všech stupních přípravy včetně inženýrské činnosti, prohlídky a přepočty zatížitelnosti mostů.Vysplan s.r.o. je společnost založena v roce 2007 jako inženýrská organizace specializující se na výkon technického dozoru stavebníka a výkon koordinátora BOZP na staveništi u staveb pozemního, dopravního a vodohospodářského charakteru.

Společnost je rovněž projekční kanceláří specializující se výhradně na projektování dopravních staveb vč. zajištění inženýrské činnosti pro získání územních rozhodnutí či stavebních povolení.

Naší zaměstnanci disponují autorizacemi jak inženýrskými, tak technickými v oborech dopravní stavby, mosty a inženýrské konstrukce, pozemní stavby a vodohospodářské stavby.

Svým klientům nabízíme služby odborníků, kteří dokáží svou odborností, přístupem a zkušenostmi zajistit, aby veškeré smluvní činnosti proběhly řádně, včas a ve výborné kvalitě.